TEKSTESHQIP

Shqiponja Muhaxheri
Te Dua
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Dua" kënduar nga Shqiponja Muhaxheri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 28 Maj 2016, Shqiponja Muhaxheri publikon videoklipin "Te Dua".