TEKSTESHQIP

Shqiponjat
100 Times
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "100 Times" kënduar nga Shqiponjat.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
U mendua edhe për teleshikuesit, ndaj produkti muzikor vjen para shikuesve i ilustruar me vlera artistike me klip muzikor, i cili u publikua me datë 29 Prill 2018.