Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipran Maliqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  6
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Shqipran Maliqi është një këngëtar i njohur. I lindur dhe i rritur me muzikë, të cilën sot e pesë vjet e kultivon. Është Shqipran Maliqi i riu që e adhuron dhe e kultivon muzikën rep. Ka të inçizuara rreth 12 këngë, secila duke e gëzuar suksesin e saj. Aktualisht ndjek studimet mbi juridikun në Gjilan por, pse jo, edhe duke krijuar ndonjë hit të ri....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Shqipran Maliqi, Shqipran

Komente 0