Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipran Maliqi
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 5 Tetor 1994
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♎ Peshorja
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  6

Shqipran Maliqi është këngëtar i njohur. I lindur dhe i rritur me muzikë, të cilën sot e pesë vjet e kultivon. Është Shqipran Maliqi i riu që e adhuron dhe e kultivon muzikën rep. Ka të inçizuara rreth 12 këngë, secila duke e gëzuar suksesin e saj. Aktualisht ndjek studimet mbi juridikun në Gjilan por, pse jo, edhe duke krijuar ndonjë hit të ri.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  arsimdiber  

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist