A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shqipri Kelmendi

Tags: Shqipri Kelmendi, Lasgushi, Shqiprim Kelmendi, Lazgushi

  Mosha: 38 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Dashi  
Shqipri Kelmendi është një këngëtar i njohur dhe këndon kryesisht Popullore Moderne. Më datë 29 Qershor 2008, Shqipri Kelmendi publikon videoklipin "Balad Pa Titull". Më datë 1 Qershor 2014, Mendi publikon videoklipin "Shpirti Jem", në bashkëpunim me Shqipri Kelmendi. Videoklipi u prodhua nga EMF Creative. Në vitin 2015, Shqipri Kelmendi publikon albumin "Live 2015". Më datë 15 Dhjetor 2016, Shqipri Kelmendi publikon videoklipin "Dite Dimri Cover". Në vitin 2016, Shqipri Kelmendi publikon albumin "Live 2016". Më da...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Live 2016 (2016)

Live 2015 (2015)


» Dërgo Një Këngë »


Te Dua
Dite Dimri Cover
Balad Pa Titull
E Kam Dasht

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018