TEKSTESHQIP

Shqipri Kelmendi
Nena Ime
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nena Ime" kënduar nga Shqipri Kelmendi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.