Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shqiprim Sylejmani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
 • Vendlindja:
 • Ferizaj 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Shqiprim Sylejmani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Shkollen Fillore e mbaroi në Qytetin e Ferizajit ne "Tefik Qanga", kurse te Mesmen Gjimnazin Shkenca Natyrore Fakulteti Privat Fama, drejtimi Shkenca Politike Prishtine. Shqiprim Sylejmani që nga mosha 17 vjeqare ka dale ne skene në menyre te rregullt, ndersa qysh ne femijeri ishte dëshira e madhe për muziken gjate fillimit te karrieres se tij shume njerez ndikuan pozitivisht tek karriera e tij muzikore. Ai përfundoi me sukses disa kurse intenziv...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareLive 2019 (2019)

Fotografia (2016)

Live (2013)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Merki Buduri

Adriatik Asllani

Hala Osmanollaj

Sovran Olluri

Pleurant Aliti (Landi)

Liridon Vllahiu

Lil' Liri

Leotrim Gashi

Arlind Gjyshinca

Tiki


Tags: Shqiprim Sylejmani, Pimi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet