Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqiprim Sylejmani - Bajna Darsem Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x
E bojna Darsum ohh me Shyhrete
O e marton nana o djalin e vete

2x
Oh Bajna darsum o Lujna knojna
Vllaun ton sot po e martojna

2x
Oh vijn Urimet nje nga nje
U trashigovshit jallaj qifti i ri

2x
Oh Bajna darsum o Lujna knojna
Vllaun ton sot po e martojna

Oh u kalle ukalllee heeee


Ky tekst u dërgua nga  k1nnGz


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shqiprim Sylejmani - Bajna Darsem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bajna Darsem".
3. Video është e këngës "Bajna Darsem", por nuk këndohet nga Shqiprim Sylejmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqiprim Sylejmani:


Komente 0