Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Shqiprim Sylejmani - Mesazhi Ne Telefon  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/08/2019

2019-08-09T09:51:02

Këngë e albumit:

"Live 2019"Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Mesazhi Ne Telefon" kënduar nga Shqiprim Sylejmani.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Mesazhi Ne Telefon".


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Taulant Bajraliu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

E kam diit se ti ke njet te dashur shpirt
Un gjithmon ty te kam dashuru
Prita këtë nat vite të tëra
Met thon se mke mungu
Kendova kengen tende zemer
te kuptosh se shum Të du

Reff:x2
Një her pata fat
Me ta puth at dor
E të mbetet kënga
deshmitari jon

një her pata fat
me ta puth at dor
le të jet prishtina
deshmitari jon

me pas dit se ti zemer mua
s'te meriton
tash me shoqet e tua ti po rin
Un nga një skaj
Mesazh të qova
ta shpreha dashurin
i fort u bëra
nga zemra nxorra
atë që ndjeja per Ty

Mesazhin ta qova
Ty në telefon
Kthema dhe ti Zemer
shpirti po më vlon

Mesazhin ta qova
ty në telefon
Kthema dhe ti zemer
Shpirti po më vlonMë Shumë Këngë Nga Shqiprim Sylejmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet