TEKSTESHQIP

Shqiprim Sylejmani
Shko
Lyrics

Pse me ben ta Mallkoj veten
Pse me ben ta Urrej Jeten
Pse me thua une skam Faj
Dhe nuk e di se kush eshte Ai.

Ref.
Shko
Edhe pse te dua
Sdua te te shoh
Dikur te Njofta
Po me nuk je Ajo
Shko
Dashnin qe ta Fala
Ti mos e Harro
Per ne më mos te Flitet
AI DHE AJO.

Pse me thua eshte e Kaluar
Dikur ishte tash eshte Shuar
Pse m’Genjen ti Para syve
S’te besoj, S’Jam prej Atyre.

DËRGOI:
INFO
Më datë 20 Shkurt 2016, Shqiprim Sylejmani publikon videoklipin "Shko".