Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Shuki është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 2 Qershor 2017, Shuki publikon videoklipin "Te Dua Te Dua". Më datë 3 Dhjetor 2018, Shuki publikon videoklipin "Hajde Nanusha". Teksti i këngës u shkrua nga Kreshnik Avdiu. Më datë 8 Qershor 2019, Shuki publikon videoklipin "Dashnia". Teksti i këngës u shkrua nga Kreshnik Avdiu & Ardit Stafa. Videoklipi u prodhua nga kompania Jehona....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Egzon Bajra

Omar

Amir Rexhepi

Kujta

Hakif Krasniqi

Vesel Kryeziu

Naim Smakolli (Nimi)

Mel Duraku

Lindi Baksi

Arben Kernaja

Tags: Shuki


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet