Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shy'm

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  65
 • Emri i Vërtetë:
 • Tamara Marthe
 • Vendlindja:
 • Trappes 
 • Mosha:
 • 34 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Shy'm është një këngëtare e huaj e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Tamara Marthe, better known as Shy'm, is a French singer. She released her first album, "Mes fantaisies", in 2006 and has since released three more albums. She is one of the most successful French singers of the 21st century, with three Platinum albums, including her number-one 2012 album, Caméléon. Both in 2012 and 2013 she received the NRJ Music Award for Francophone Female Artist of the Year. Tamara Marthe was born on 28 November 1985 in Tr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Indila

Jennifer Peña

Eleftheria Eleftheriou

Dulce Maria

Maite Perroni

Edurne

İrem Derici

Paola

Elena Ristevska

Poli Genova


Tags: Shy'm

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet