Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shyhrete Behluli - O Me Ty, O Pa Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Me Ty, O Pa Ty".
3. Video është e këngës "O Me Ty, O Pa Ty", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shyhrete Behluli - O Me Ty, O Pa Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Këngë e albumit:

"O Me Ty O Pa Ty"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2008

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Sa po them sdu met pa, ato dit jam si n'bela.
Prap po them smuj pa ty, por me ty zemra
me thy.
Sa po them sdu met pa, ato dit jam si n'bela.
Prap po them smuj pa ty, por me ty zemra
me thy.

[Ref:2x]
O me ty, O pa ty s'mbetet zemra pa u thy,
du mej u nda, smuj pa t'pa, zdi as veq qysh me ja ba.

Sa po them sdu met pa,pom shkon dita veq tuj kja.
N'moment t'par e pranoj vet,m'hyre n'gjak sikur magnet.
Sa po them sdu met pa,pom shkon dita veq tuj kja.
N'moment t'par e pranoj vet,m'hyre n'gjak sikur magnet.

[Ref:4x]
O me ty, O pa ty s'mbetet zemra pa u thy,
du mej u nda, smuj pa t'pa, zdi as veq qysh me ja ba.


Ky tekst u dërgua nga Sara
Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet