Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Ah Dashni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.2 / Votuan:  17

Aj qe kurr ne dashni ska ra
fukara oshte ne kete dynja
aj qe ka zemer me dasht
zoti ne krye ment ja lasht
kur ja nis me tu dridh zemra
dite zdite ste punon mendja
nuk sheh me sy tu i pas ne ball
se dashnija te bon budall

Ref:
Ah dashni ah dashni
si uj deti ishe ti
sa ma shum ne bofsh me pi
ma shum etje ki me ni

A ka kush qe ne dashni bjen
e rahat gjumi e nxen
kur troket ne zemer e shkreta
ndryshe nis me tu bo jeta
edhe zjarmi ne baft me te prek
nuk e nin qe tka djeg
sdin me u rujt
as zdin me u tut
ne 12 te dites udha t'hup

Ref:
Ah dashni ah dashni
si uj deti ishe ti
sa ma shum ne bofsh me pi
ma shum etje ki me ni


Ky tekst u dërgua nga  rina

Shyhrete Behluli - Ah Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Dashni".
3. Video është e këngës "Ah Dashni", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:


Komente 0