Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Hajde Hajde Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

po te pres zemer hajde se te du e mos ban kajde ftyren tande enderroj dit e nat per ty mendoj hajde hajde moj dashni zemren time si melodi hajde hajde moj dashni zemren time si melodi ti per mu nuk e ke dit qe sa koh un jam tuj t'prit te kam xhan e te kam shpirt afrohu pak te dy syt hajde hajde moj dashni zemren time si melodi hajde hajde moj dashni zemren time si melodi mi fal mue syt e zi qe i deshta un gjithnji mos me le ma shum te vuj se kjo jet si mbet askujt hajde hajde moj dashni zemren time si melodi hajde hajde moj dashni zemren time si melodi


Ky tekst u dërgua nga  fatlinda   arsimdiber

Shyhrete Behluli - Hajde Hajde
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Hajde".
3. Video është e këngës "Hajde Hajde", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

29
35
25

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:


Komente 0