Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shyhrete Behluli - Duaje Vjehrrën Nuse

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Duaje Vjehrrën Nuse".
3. Video është e këngës "Duaje Vjehrrën Nuse", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shyhrete Behluli - Duaje Vjehrrën Nuse  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Moj Fisnike"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00Disa nuse tonat me vjerra jan n'hall se si u lavdohen treja kur jan kan o qysh kan punue zoti su asht ndije lavdi ju ka shku deri nshtat kijshi

Ref:
X2 Duje vjerren ti moj nuse o moj shtat selvi se ka rriten djalin qe po edon tie

Flasin kshtu per veti gjith tu lavdue e nuset e sodit veq tuj kritiku bahen nuset tona sikur poj ndigjojm e me veti thojn qysh sju lodh kjo......

Ref:
x2 Duje vjerren ti moj nuse o moj shtat selvi se ka rriten djalin qe po e don ti

Po ngo nuse mir e me karakter vjerren me te mir ajo po e merr o moj e dashur o moj vjerra jon pajtohu me ne nuk osht ajo koh

Ref:
x2 Duje vjerren ti moj nuse o moj shtat selvi se ka rriten djalin qe po edon tie


Ky tekst u dërgua nga Dona
Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet