Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Moj Thëllënxë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Moj fellanz fellanz
Moj e malit o
Malit o mori thellanz
Malit o

Plasja plasja zemren
Djalit o
Djalit o mori fellanz
Djalit o x2

Kendo mor bilbil o
I fushes o
Fushes o more bilbil
Fushes o

Plasja plasja zemren
Cuces o
Cuces o more bilbil
Cuces o x2

Cuces o more bilbil
Cuces o

...

Pse me paske veshun
Jelekun me ar
Zan moj han e malit
O zan moj han e malit o

Jelekun kam vesh e
Per nji djal beqar e
Kur punon moj zogu i bjeshkes o
Kur punon muj zogu i bjeshkes o

...

O ket shami aman aman
Qe ma ke dhuru
Do t'i fshij djerset e ballit
Ne ar tuj punu x2

O rruj shamin aman aman
Shamijen e kuqe
Kur te vjen pranvera o
Do te marr per nuse

Kur te vjen pranvera o
Do te marr per nuse


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shyhrete Behluli - Moj Thëllënxë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Thëllënxë".
3. Video është e këngës "Moj Thëllënxë", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:


Komente 0