Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Zot Ku Krisi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Zot ku krisi pushka pram
Atje posht nen katun
Than e vran Isufin pram
E kjaj nane kjaj

Than e vran Isufin pram
E kjaj nane kjaj

Amanet oh mor vlla
Sa do t'man zi per mu
Sa t'jet jeta me jetu
Njonin krah ma ke tha mu
E kjaj nane kjaj

Njonin krah ma ke tha mu
E kjaj nane kjaj

Amanet oh mori moter
Sa do t'man zi per mu
Dej sa t'njomet lis i that
Aq man zi motra per vlla
E kjaj nane kjaj

Aq man zi motra per vlla
E kjaj nane kjaj

Amanet oh mori nan
Sa do t'man zi per mu
Sa t'kam ymer me jetu
Te dy syt m'i ke qorru
O kurr perjet s'kam me t'harru
E kjaj nane kjaj

Kurr perjet s'kam me t'harru
E kjaj nane kjaj


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Shyhrete Behluli - Zot Ku Krisi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zot Ku Krisi".
3. Video është e këngës "Zot Ku Krisi", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:


Komente 0