Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shyhrete Behluli - S'paske Pas Nje Pik Meshire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'paske Pas Nje Pik Meshire".
3. Video është e këngës "S'paske Pas Nje Pik Meshire", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Shyhrete Behluli - S'paske Pas Nje Pik Meshire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Te Kam Mik Me Ke Mike"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+01:00I
Spaske pas nji pik meshire
Qysh durova une kesisoj xhanem aman
Qysh durova une kesisoj
S'pres prej teje farë te mire
Veq me m'folë njiher me gojë xhanem-aman
Veq me m'folë njiher me gojë

II
Pse m'ke marrë gjithkaq menie
S'shkohet jeta me inat xhanem aman
S'shkohet jeta me inat
Fol me goj or syno i zi-e
Mos ke frigë o se ban mekat xhanem aman
Mos ke frigë o se ban mekat

III
Paske pas moj zemren hekur
Qysh durove mori xhan xhanem aman -2x
Qysh durove mori xhan
Perveç teje nuk du tjeter
Trandafile ne Elbasan xhanem aman -2
Trandafile ne Elbasan


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë