Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Na Çeli Prapë Thana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Na çeli prapë thana o
Djalin e pret nana x2

Djali qe sa vjet, o
Ka shku në gyrbet e
Shpirt o shpirti i dadës o
O e o shpirt o shpirt i dadës o

U djegsh o gyrbet e o
Qe na lae shkret x2

Kur me laë vetëm o
M'mbeti kryet mbrapa
Shpirt o shpirt i dades o
O e o shpirt o shpirti i dades o

M'la nuse t're o
M'bane grue t've x2

Po qaj e lotoj e o
Medet s'un duroj e
Shpirt o shpirt i dades o
O e o shpirt o shpirti i dades o x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber   FansiShkurtes


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shyhrete Behluli - Na Çeli Prapë Thana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Çeli Prapë Thana".
3. Video është e këngës "Na Çeli Prapë Thana", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:


Komente 0