Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Iku Beqaria Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

A esht diell a esht hane
Rreze qe po leshon
Esht vellau jon me nuse
Shendrit gjith dynjan

O shendrit gjith dynjan

Mashalla mashalla
Nusja ec me naze
Mashalla mashalla
Trendafili taze

O trendafili taze

Ref...x2
Hajt ta ngrejm dolline e gotes
O vellai i motres
Jeten plot me dashuni
Paçit ju gjithnji

Sa hije te paskan
Teshat e dhandrris
Ah sa shpejt te iken çuno
Ditet e beqaris

O ditet e beqaris

Beqaria ik moj nane
Si çdokujt ne jet
Bab e nan ta gezosh
Paska shum lezet

O paska shum lezet

Ref...x2
Hajt ta ngrejm dolline e gotes
O vellai i motres
Jeten plot me dashuni
Paçit ju gjithnji

...

Ref...x2
Hajt ta ngrejm dolline e gotes
O vellai i motres
Jeten plot me dashuni
Paçit ju gjithnji


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Shyhrete Behluli - Iku Beqaria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Iku Beqaria".
3. Video është e këngës "Iku Beqaria", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:


Komente 0