Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Sa E Gjatë Mu Duk Kjo Natë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Nuk kemi video për këtë këngë.

Sa e gjate mu duk kjo nate
Gjume ne sy une nuk kam
Pres mengjesin qe te vij
Ndoshta t'shoh ty perseri

Ref...x2
Jarnana jarnane
Me trego çfar halli ke

Pse me len kaq shume te vuj
Kjo dynja s'esht e kerkuj
Ikin vitet s'kthehen ma
Fol me mu mos hyn ne gjyna

Ref...x2
Jarnana jarnane
Me trego çfar halli ke

...

Ref...x2
Jarnana jarnane
Me trego çfar halli ke.


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Publikimi: 01/12/2001Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:


Komente mbi këtë këngëShyhrete Behluli - Sa E Gjatë Mu Duk Kjo Natë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa E Gjatë Mu Duk Kjo Natë".
3. Video është e këngës "Sa E Gjatë Mu Duk Kjo Natë", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.