Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Shyhrete Behluli - Bien Tri Daire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bien Tri Daire".
3. Video është e këngës "Bien Tri Daire", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Shyhrete Behluli - Bien Tri Daire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Për Të Gjithë Nga Pak"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bien Tri Daire" kënduar nga Shyhrete Behluli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 17 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
17

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Zenel Doli & Shkelzen Jetishi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Bien tri daire moj nano
të trijat njisoj
||: a e din moj nana ime
se unë nuse shkoj :||

Edhe ti në shkofsh o moj bije
të qoft rruga e mbarrë
||:tu mërzift gjergjefi moj bije
tuj mi ba çorapt:||

Edhe si gjithë shoqet moj nane
nuse do të shkoj
||:deri sa tjem gjall o moj nane
fjalët s'ti harroj:||Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë