Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Shyhrete Behluli - Kënga E Universitetit Të Tetovës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kënga E Universitetit Të Tetovës".
3. Video është e këngës "Kënga E Universitetit Të Tetovës", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Shyhrete Behluli - Kënga E Universitetit Të Tetovës Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

15/11/2012

2012-11-15T22:53:22+01:00Ju lum vllezer nga Tetova
Ju uron me shpirt Kosova
Ju uroj ju pershendet
Qofsh me fat Universitet

Qofsh me fat Universitet

Mos ke frike moj Tetov
I ke vllezrit ne Kosov
Ne Kosov e Shqiperi
Mos harrojm dhe Çameri

E gjith kjo quhet Iliri

Ref...x2
Le te merr vesh e ter bota
Ne Tetov si luhet Shota
Do te luhet te kendohet
Pa Atdhe nuk mund t'jetohet

Pa Atdhe nuk mund t'jetohet

T'paret tan na kan than
Uji perpjet kurr nuk shkon
Pasha besen e shqiptarit
Do ta thejm ujt e Vardarit

Do ta thejm ujit e Vardarit

Gzim te madh ka sot Tetova
Sikur zogu n'muj te Prillit
Ligjeroni bijt e Shqipes
Sikur kenga e bilbilit

Sikur kenga o e bilbilit

Ref...x2
Le te merr vesh e ter bota
Ne Tetov si luhet Shota
Do te luhet te kendohet
Pa Atdhe nuk mund t'jetohet

Pa Atdhe nuk mund t'jetohet


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë