Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shyhrete Behluli - Bijat N'dasëm
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bijat N'dasëm".
3. Video është e këngës "Bijat N'dasëm", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shyhrete Behluli - Bijat N'dasëm  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  20

Këngë e albumit:

"Shtëpi E Vjetër"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2014

2014-11-30T23:00:00+00:00Nana nuses o moj tu gzoft zemra
qika jote o kunat e jemja kur po
i shohim ne kadife t kuqe mashalla
moj ma e mira nuse
Sod e mora nusen nusja sikur drit
bijat po i thoj nanes do te rrim
dhe naj dit ta njoftojna nusen
dojna mir me ba ta din zemrat
tona qka kan mar per vlla
Nana nuses o moj tu gzoft zemra
qika jote o kunat e jemja kur po
i shohim ne kadife t kuqe mashalla
moj ma e mira nuse
Poj na bika nusja filxhanat me
kafe po i qeshka nuri hizmetin
pallafe do ta vesmi nanen ajo
din ma mir cila ma e para nusen
ndark me thirr
Nana nuses o moj tu gzoft zemra
qika jote o kunat e jemja kur po
i shohim ne kadife tkuqe mashalla
moj ma e mira nuse
Nana nuses o moj tu gzoft zemra
qika jote o kunat e jemja kur po
i shohim ne kadife tkuqe mashalla
moj ma e mira nuse


Ky tekst u dërgua nga denis
Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë