Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Më Vjen Keq Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5

Më vjen keq
Më vjen keq që s'je i lumtur
Më vjen keq që paske humbur
Më vjen keq që kshtu je ba për dhembshuri
Po sa do që më vjen keq te ti nuk vi

Refreni:
Vaj medet
Se vet e ke lyp
T'pata rujt si syt
T'kam dasht po ti m'ke mbyt
Se vet e ke lyp
T'pata rujt si syt
T'kam dasht o m'ke mbyt

Më vjen keq për gjenjen tane
Më vjen keq vetes çka i bane
Më vjen keq sa posht paske ra
Por sa do që më vjen keq nuk vi me t'pa

Refreni: x2
Vaj medet
Se vet e ke lyp
T'pata rujt si syt
T'kam dasht po ti m'ke mbyt
Se vet e ke lyp
T'pata rujt si syt
T'kam dasht o m'ke mbyt


Ky tekst u dërgua nga DashuriaShyhrete Behluli
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2016


Shyhrete Behluli - Më Vjen Keq
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Vjen Keq".
3. Video është e këngës "Më Vjen Keq", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:


Komente 0