Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Shyhrete Behluli - Nuse Jo Mahi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

1 🔥

23/07/2017

2017-07-23T16:02:50+00:00

Këngë e albumit:

"Nuse Jo Mahi"
2x
Hajde l'shone zanin
motra e kusherina
thojshit kur t'vjen nusja
defat do ti shkyna.

2x
Nuse nuse jo mahi
si per burr si per vjehrri
marshallah si lulja n'rrem
ja pash hajrin djali jem.

2x
Me ke hy ne zemer
boll e mir tek je
qesi nuse nana
po dojka per re.

2x
Nuse nuse jo mahi
si per burr si per vjehrri
marshallah si lulja n'rrem
ja pash hajrin djali jem.

2x
Nuse nuse jo mahi
si per burr si per vjehrri
marshallah si lulja n'rrem
ja pash hajrin djali jem.


Ky tekst u dërgua nga EDINA MEHMETI
Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet