Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Shyhrete Osmanollaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  15
BIOGRAFIA: Shyhrete Osmanollaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore folklorike dhe popullore dasmash. Në vitin 2012, Shyhrete Osmanollaj publikon albumin "Live". Në Nëntor 2013, Shyhrete Osmanollaj merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Moj E Mira"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareLive (2012)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fanushe Ahmetaj

Resmije Krasniqi

Nazife Bunjaku

Valentina Berisha

Kumrije Mustafa

Ganimete Jashanica

Merita Gashi

Shqipe Kabashi Hasanaj

Stela Brahimllari

Sevi

Tags: Shyhrete Osmanollaj, Shyrete Osmanollaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet