TEKSTESHQIP

Shyqyri Nimani & Slavko Porovic
Ndritu Nate
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ndritu Nate" kënduar nga Shyqyri Nimani & Slavko Porovic.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzikën e këngës e kompozoi Shyqyri Nimani, ndërsa autor i poezisë është Ismail Kadare.