Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 12 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Sibora Huda është një shkrimtare. Nxënëse në shkollën “Ali Demi”, Tiranë. Botimet: 1. Në moshën 8-vjeçare boton librin e parë me poezi “DITARI IM”. 2. Në moshën 9- vjeçare boton librin e dytë me poezi "La dolce voce" "Zëri i ëmbël" shqip- italisht perkthyer nga Luljeta Dino dhe Dr. Prof. Klara Kodra 3. Në moshën 9- vjeçare përsëri boton librin e tretë me 130 poezi “KY SHI”. 4. Në Nëntor 2019 boton librin e katërt, me 100 poezi, "ZËRA TË NJË QYTETI" Vlerësimet: Është v...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Xhovana Jahja

Serena Ulaj

Xhensila Dautllari

Suela Sokoli

Julijana Nika

Sara Ibrahimi

Eldona Rama

Medina Fetai

Yllka Kastrati

Bleona Brahaj

Tags: Sibora Huda


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet