A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Siciliana Mazi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Siciliana Mazi është një këngëtare e njohur. Sicilana Mazi eshte nje nga kengetaret me te bukura te shqiperise e cila gjithmone ka afruar publikun e saj me nje buzeqeshje fantastike qe ka ajo ne futyre.Ajo ka plot kenge te bukura te cilat ajo i kendon edhe sot. Ja vlen te permendet kenga "S'te fal" e cila u pelqye shume nga publiku dhe pati mjaft sukses.Kjo kenge poashtu ne vitin 2010 ishte edhe pjesmarrese ne festivalin "Kenga Magjike" ku uvleresua mjaft mire,ajo arriti te marr vendin e...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Suela Malo

Irva Stefa

Savjana Vjerdha

Himena Ymeri

Ajkuna Anxhaku

Persa

Morena Dyli

Irsa Qosja

Enxhi Kumrija

Joanna


Tags: Siciliana Mazi, Siciliana Mazi, Siciljana, Siciliana

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019