Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sidorela Hasa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  18
  • Vendlindja:
  • Elbasan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
BIOGRAFIA: Sidorela Hasa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ka filluar të merret me muzikë që në moshën 3-vjeçare. Ajo ka studiuar për flaut për disa vite. Ajo ka marrë pjesë në disa aktivitete muzikore dhe ka fituar disa çmime të rëndësishme që e kanë motivuar të vazhdojë të merret me muzikë. Pasione të tjera, përpos muzikës, janë kërcimi dhe aktrimi. Sidorela synon të bëhet një artiste e madhe. Në vitin 2018, Sidorela Hasa merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Alina Jani

Frensi Revania

Klaudia Thartori

Desila Myftaraj

Kleansa Susaj

Ajla Rroji

Amela Buzi

Xhemi Leka

Uendi Goga

Martina Serreqi


Tags: Sidorela Hasa

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet