Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sidorela Hasa

Sidorela Hasa
  • Vendlindja:
  • Elbasan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  50
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Sidorela Hasa është këngëtare. Ka filluar të merret me muzikë që në moshën 3-vjeçare. Ajo ka studiuar për flaut për disa vite. Ajo ka marrë pjesë në disa aktivitete muzikore dhe ka fituar disa çmime të rëndësishme që e kanë motivuar të vazhdojë të merret me muzikë. Pasione të tjera, përpos muzikës, janë kërcimi dhe aktrimi. Sidorela synon të bëhet një artiste e madhe.

Në vitin 2018, Sidorela Hasa merr pjesë në Voice Kids Albania.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania


Komente 0