Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sidorela Roli - Fjale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Kam akoma nje ndjesi nga ti
Qe ma dogji shpirtin zjarr
Perendeshe e Dashurise
Per ty isha
Si princesha ne perralle

Ku jeton? Ku jeton Dashuria
Qe me dhe
Ku je sot? Ku je sot me kon je?
Pse ne krah’t e mi nuk flen?

Sado koha te kaloje My Love
N’qeliza t’mia ti jeton
Smund ta kthej dot kohen pas My Love
Te t’therras ty prap My Love

Ska me puthje cdo mengjes jo
Ska me lule as perqafim
Pse ta fala veten ty
Zemren ma coptove ti


Do te dua pergjithmone mthoje
Besoja cdo fjale
Me genjeshtra po me ledhatoje
Fjale fjale vetem fjale

Ku jeton? Ku jeton Dashuria
Qe me dhe
Ku jeton? Ku jeton shpirti jot?
Pse ne krah’t e mi nuk flen?
Sidorela Roli
Publikimi: 22/07/2019
Video Produksioni: Chill Pro


Sidorela Roli - Fjale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjale".
3. Video është e këngës "Fjale", por nuk këndohet nga Sidorela Roli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sidorela Roli:


Komente 0