A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sidrit Bejleri

Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  70
  • Origin:
  • Shkodër 
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Sidrit Bejleri is a popular singer and songwriter of Pop, Modern Traditional & Classical music. Eshte nje nga kengetaret shqiptare me te afte profesionalisht. Eshte diplomuar si i tille dhe mban lart emrin e shkolles shqiptare te kendimit. Nuk ka zhaner te kendimit te cilin mos ta kete levruar sic vetem ai di dhe vetem live. Kendon opera, musical, muzike te lehte ne te gjitha gjinite e saj dhe popullore. Solist prane Teatrit te Operas dhe Baletit, Tirane dhe ne lokalet me ne emer te kryeqytetit shqiptar. Ai ka bërë studime shtesë në të kënd...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Andy Dj

Elton Deda

Agron Llakaj

Altin Goci

Dashnor Diko

Hajredin Gjeta

Rudi

Françesk Radi

Ervin Bushati

Kozma Dushi


Tags: Sidrit Bejleri, Sidrit Beileri

Sidrit Bejleri in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019