Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sijeta Hoti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Sijeta Hoti është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Sijeta Hoti ka filluar karrieren e saj ne moshen 10 vjeçare. Në Korrik 2012, Sijeta Hoti merr pjesë në Kosova Fest Kids 2012 me këngën "Amerika". Më datë 2 Tetor 2012, Sijeta Hoti publikon videoklipin "Shumë Të Dua Vendi Im"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

6 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Pranvera Ismaili

Kristiana Veshaj

Lidra Mala

Gjeraldina Gashi

Edonisa Kelmendi

Aurora Balaj

Alisa Papa

Eda Maliqi

Olta Selimi

Lorena Rusinovci

Tags: Sijeta Hoti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet