Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Silva Gunbardhi - Xhan Moj Alie

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhan Moj Alie".
3. Video është e këngës "Xhan Moj Alie", por nuk këndohet nga Silva Gunbardhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Silva Gunbardhi - Xhan Moj Alie  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  13

Këngë e albumit:

"Plaku, Plaka"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00xhan xhan xhan xhan x4

sa t'dil jashta pin kurr rije xhano moj alie
sa t'dil jashta pin kurr rije shpirto moj alie
me rrije ne murra tije xhano moj alie
me rrije ne murra tije shpirto moj alie

chorus:
xhan xhan xhan moj alie
xhan xhan xhan pe ku mo rrije
xhan xhan xhan xhan moj alije
xhan xhan xhan nga murra tije

sa ti shoh ty syt e zije shpirto moj alie
sa ti shoh ty syt e zije xhano moj alie
qe mi ke si xhevahire shpirto moj alie
qe mi ke si xhevahire shpirto moj alie

xhan xhan (xhan moj alie)
xhan xhan xhan (pe ku mo rrije)
xhan xhan xhan (xhan moj alije)
xhan xhan xhan (nga murra tije) x2

repeat chorus


Ky tekst u dërgua nga Zonja Mirjana
Më Shumë Këngë Nga Silva Gunbardhi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet