Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silva Gunbardhi - Je Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11

Këngë e albumit:

"Trake Truke"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 4

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Nje fjal dhe loti e harron
Dhe heshtjen e largon
Kerkoj nga ti te shoh ne enderr sikur vjen kerkone dhe me gjene ti vetem ti haaaaa ne enderr jo nuk di te vi haaa eja tii

Ref 2X
Me jep doren te ta prek zemer dua pran une ty te kem me thuaj me do ti ne jeten time je vetem ti

jeeeee tiii haaaa jeee je jeeee
Nje fjal dhe lotin e largon ne heshtje e kerkon haaa te shoh ne enderr si kur vjen ti vetem ti

Ref 2X
Me jep doren te ta prek zemer dua pran une ty te kem me thuaj me do ti ne jeten time je vetem ti

jeee ti (me jep doren te ta prek )
jee tii (zemer dua pran te te kem )OOOOOOOOO

Ref
Me jep doren te ta prek zemer dua pran une ty te kem me thuaj me do ti ne jeten time je vetem ti jeeeee tiiii


Ky tekst u dërgua nga Bina
Më Shumë Këngë Nga Silva Gunbardhi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet