Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silva Gunbardhi - Dije Sa Te Dua  (Feat. Nik-T)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  20

Këngë e albumit:

"Trake Truke"

Këngë e albumit:

"Puci Vogel"

Këngë e albumit:

"Barbi Silikon Dhe Telefoni"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Nik-T

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00

Nik-T:
Mendoj mendoooj
E pse kur flas ti ben sikur s`degjon
E pse me sheh sikur jam un nje barbon
Edhe un marr frymm
Edhe un kam emer
Di te dua te dua me zemer
Por emrin pyet ti me jep fjal kryqe
Ne celular me pergjigjet nje gjyshe
Sa her me djell e sa her me shii
Tani dhe syt me shohin bardh e zi
Heej joo jo nuk dorzoheem
Nga ty s`largohemm
E ndjej si ndjen e shoh si sheh
Me ty verzioni me shkon 33
Psee nuk ka maa thua hej joo
Un jeten time pa ty nuk e duaa ( hej jo)

Silva Gunbardhi Ref.3X:
Mendoj te mendoj pa ty nuk jetoj
Di-di-di dije se te dua
Mendoj te mendoj pa ty nuk jetoj
Di-di-di dje pa ty vuaj

Nik-T:
E thua bukur sa iku edhe ferri
E thua embel me embel se sheqeri
Emrin e harrova zemren e ndalova
Dhe me pak fjal nga mendja u zbarova
Nuk e kam ditur paskam qen un djal me shije
E djelli para saj por vetem hijee
Jo jo inati e jojo zanati
Kur zemra bon stop bum ktu luan dhe fati
Heej joo jo nuk dorzoheem
Nga ty s`largohemm
E ndjej si ndjen e shoh si sheh
Me ty verzioni me shkon 33
Psee nuk ka maa thua hej joo
Un jeten time pa ty nuk e duaa ( hej jo)

Silva Gunbardhi Ref.4X:
Mendoj te mendoj pa ty nuk jetoj
Di-di-di dije se te dua
Mendoj te mendoj pa ty nuk jetoj
Di-di-di dje pa ty vuaj


Ky tekst u dërgua nga  egzona   lKilla
Më Shumë Këngë Nga Silva Gunbardhi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet