Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silva Gunbardhi - Dy Kunatat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  15

Këngë e albumit:

"Fustani"

Këngë e albumit:

"Nje Here Thone Te Trashegohesh"

Komente

2 🔥

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dy Kunatat" kënduar nga Silva Gunbardhi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Silva Gunbardhi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Silva Gunbardhi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet