Më mbaj mend (për 1 muaj)


Silva Gunbardhi - Trake Truke

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trake Truke".
3. Video është e këngës "Trake Truke", por nuk këndohet nga Silva Gunbardhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Silva Gunbardhi - Trake Truke  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Këngë e albumit:

"Trake Truke"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Me te bardha rrugen more trak e truk than po shkon nje lule bore trak e truk me djalin kapur per dore trak e truk per dore moj arberore (trak e truk)
Ref:Po ku vete pellumbesh nen e babe do te gjesh je e bukur jaranana nuse laberore ja 2x.
Kur u ngjite lart ne shkalle trak e truk trupi yt zambak i bardhe trak e truk hodhe hapin ndriti vendi trak e truk sa u zbe edhe argjendi trak e truk
Ref:Po ku vete pellumbesh nen e babe do te gjesh je e bukur jarnana nuse laberore ja 2x.
(trk e truk e truke trak e truke trak e truk)2x.
Kujt i hyre ne dhom brenda trak e truk ndriti djelli u ndez kenga trak e truk erdhi nusja shtat argjenda trak e truk do tunden malet e renda trak e truk.
Ref:Po ku vete pellumbesh nen e babe do te gjesh je e bukur jarnana nuse laberore ja 2x.


Ky tekst u dërgua nga Majaaa
Më Shumë Këngë Nga Silva Gunbardhi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet