A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Silva Gunbardhi - Te Doja Shume


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

26/11/2008

2008-11-26T19:06:21

Muzika:

Adrian Hila

Teksti:

Adrian Hila

Orkestrimi:

Adrian Hila

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2008


Po mundohem te harroj
sdua zemra te fitoj
ti hesht ti hesht ti hesht

dhe ti hesht dhe shko
ti hesht ti hesht ti hesht
smund te jem nje loj

te doja shum ti endrren ma vure ne gjum
te doja shum zonja jote e di sdo jem kurr
jo jo sdo jem
n'altarin qe doja pa fund
te doja shum shum shum

nje pasqyre e thyer ti tii
ku un veten me se shoh
ti hesht dhe shko ti hesht ti hesht
ti hesht oooo


Ky tekst u dërgua nga  besarta


teksteshqip.com © 2007 - 2018