Më mbaj mend (për 1 muaj)


Silva Gunbardhi - Jemi Une Dhe Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jemi Une Dhe Ti".
3. Video është e këngës "Jemi Une Dhe Ti", por nuk këndohet nga Silva Gunbardhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Silva Gunbardhi - Jemi Une Dhe Ti  (Feat. Nik-t)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  15

Komente

1 🔥

Featuring

Nik-T

13/10/2011

2011-10-13T13:57:51+00:00SILVA:

Erdhe ti erdhe,
ne momentin kur shpirti jetonte ne lote
e jeta dukej kote,
Erdhe ti erdhe,
atehere kur dashurise si besoja, s'besoja,
vetem doja te harroja,
as zjarri se djeg,kte te vertet
shpirt,me ty perjete.

REF:

Ne dashuri, jemi un dhe ti, jemi un dhe ti
Ti mire e di,dua vetem ty,dua vetem ty
(X2)

NIK T:

Vetem vetem vetem ty, ty, ty, ty...
E pe qe te jam prane,
njerezit duhan qe te na ndajne,
me gjith boten nuk kam probleme,
por ti je, je forca ime
Ti vajze e mire un djal i keqe,
njerezit thojn "Jo s'mund te hec"
por nuk e din, shum gabim,
se ti je frymzimi im.

SILVA:

Zemer oh zemer (he zemer)
ti ke lindur vec per mua oh(te dua baby)
dhe gje tjeter s'dua
as zjarri se djeg, kte te vertete,
shpirt,me ty perjete.

REF:

Ne dashuri, jemi un dhe ti, jemi un dhe ti (Po zemer)
Ti mire e di,dua vetem ty,dua vetem ty
(X2)

NIK T:

Ti vajze e mire un djal i keqe,
njerezit thojn "Jo s'mund te hec"
por nuk e din, shum gabim,
se ti je frymzimi im.

REF:

Ne dashuri, jemi un dhe ti, jemi un dhe ti
Ti mire e di,dua vetem ty,dua vetem ty
(X2)

Vetem ty, vetem ty, vetem ty...


Ky tekst u dërgua nga  kristiela
Më Shumë Këngë Nga Silva Gunbardhi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet