TEKSTESHQIP

Silva Gunbardhi
Rinia Jone
Lyrics
(Feat. Big Man)

nga jugu ne veri te gjithe se bashku hajde hajde hajde

moj rini e vendit tim nate e dite ne fluturim
2)zerin tend dhe fjalen tende e do koha ne kuvende

rini rini rinia jone me nure
kjo rini jone jone nuk ka ska kompleks shoku kjo rinia jone rrethon doren me roleks shoku banale fatale mbi te gjitha origjinale ka forcen e cdo fjale mbi cdo gje se e reja sjell te rene hej shoku ja vlen

2)do kendoj e do kendoj nga jugu ne veri se rinia jone eshte gonxhe e bukur ne shqiperi

ashtu ashtu

fjala jote moj rini edhe plakun e bene te ri ecen trupi e nuk ndalet kalon dete e trondit male

yeaa okayy

kape kape kape

kjo rini rinia ime neper dasma e gezime ison tende e do zemra gjer ne qiell ngrihet kenga epo ison tende e do zemra gjer ne qiell ngrihet kenga

yeaa leviz nga jugu ne veri
hahaa te gjith se bashku hajde hajde hajde okay ej shoku leviz se iku jeta

2)do kendoj e do kendoj nga jugu ne veri se rinia jone eshte gonxhe e bukur ne shqiperi

DËRGOI: