TEKSTESHQIP

Silva Tafani
Mos Me Kerko
Lyrics

Mos Me kerko ooooooooooooo

Heshtje dhe vaj vetem ty
Qe jo kurr s'me shikojn .
Zot nuk kam fjal
S'kam pse te them as me fal.

Qfar te Besoj Dashurin
Qe kam Tjetres po ja dhuron.
Ty spo te qaj
Per Ket zot Lot Nuk kam.

Mos me kerko ooooouuu
Nuk Jam Dhe Sdo Te jem me per ty .
Ndoshta ti kshtu jeton
Per ket zot per ty me s'mendoj.

Mos me kerko ooooouuu
Nuk Jam Dhe Sdo Te jem me per ty .
Ndoshta ti kshtu jeton
Per ket zot per ty me s'mendoj.

Ti Larg me rri
Me e qet un do jem
Dhe pa ty ti me harroo
Dhe e dim jo me ska kthim

Mos me kerko ooooouuu
Nuk Jam Dhe Sdo Te jem me per ty .
Ndoshta ti kshtu jeton
Per ket zot per ty me s'mendoj.

Mos me kerko ooooouuu
Nuk Jam Dhe Sdo Te jem me per ty .
Ndoshta ti kshtu jeton
Per ket zot per ty me s'mendoj.

Mos Me Kerkooooooouuuu

DËRGOI: