A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Silvana Rusi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
BIOGRAFIA: Silvana Rusi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Gjate ketyre viteve ka konkuruar ne talent show te ndryshem e gjithashtu ka marre mesime private per kanto. Ka qene e ftuar ne emisione te ndryshme dhe e njohim permes videoklipit te kenges “Nen effect jam”. Në vitin 2012, Silvana Rusi merr pjesë në X Factor Albania 2. Në Maj 2012, Silvana Rusi merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Jetoje Jeten". Më datë 25 Korrik 2014, Silvana Rusi publikon videoklipin "Sa Do Doja". Në Tetor 2017, Silv...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ana Golja

Bruna

Viola Taçi

Rina Fermini

Luar

Entela Zhula

Besa Krasniqi

Vesa Smolica

Dina Shabani

Laura Krliu


Tags: Silvana Rusi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019