Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silvana Xhemali

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Silvana Xhemali është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 12 Korrik 2014, Silvana Xhemali publikon videoklipin "Bofshi Hajer". Më datë 13 Shtator 2016, Silvana Xhemali publikon videoklipin "Anonim". Më datë 12 Shtator 2017, Silvana Xhemali publikon videoklipin "S'boj Hajgare"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lendita Mjekiqi

Kosovare Gashi

Mihrije Lestrani

Sanije Doberdolani

Irena Ciceri

Mihrije Prapashtica

Nazmije Demolli

Dilja

Teuta Thaqi

Shpresa Veselaj

Tags: Silvana Xhemali


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet