TEKSTESHQIP

Silvana Xhemali
Bofshi Hajer
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bofshi Hajer" kënduar nga Silvana Xhemali.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 12 Korrik 2014, Silvana Xhemali publikon videoklipin "Bofshi Hajer".