Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silver Metka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
 • Vendlindja:
 • Tepelenë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Silver Metka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 8 Maj 2019, Silver Metka publikon videoklipin "Mos Ta Nin". Muzika e këngës u punua nga Ervin Gonxhi, teksti u shkrua nga Endrit Mumajesi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ervin Gonxhi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Silver Metka, Silver Xhon Metka

Komente 0