Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silver Metka
  • Vendlindja:
  • Tepelenë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 2 Mars 1988
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♓ Peshqit
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Këndon kryesisht: pop

Silver Metka është këngëtar i njohur. Më datë 8 Maj 2019, Silver Metka publikon videoklipin "Mos Ta Nin". Muzika e këngës u punua nga Ervin Gonxhi, teksti u shkrua nga Endrit Mumajesi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ervin Gonxhi.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist